Suzuki’den Türkiye’ye özel motosikletler

İSTANBUL, (DHA) – SUZUKİ Türkiye, yeni V-Strom 250 ABS ,GSX-R 125 ABS , GSX-S 125 ABS ve GSX-S 125 X ABS (MotoGP) modelini satışa sundu.

Açıklamanın devamında SV650X modelini İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen EICMA 2017’de dünyaya tanıttığını bildiren Suzuki modeli 2018  yılında satışa sunmaya başlayacağını duyurdu.

“2018 YILINA HIZLI BİR BAŞLANGIÇ YAPACAĞIZ”

Suzuki’nin dünyanın en önemli motosiklet üreticilerinden biri olduğunu ifade eden Suzuki Türkiye Genel Müdürü Ümit Karaarslan Milano’da yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

“Modern teknolojinin nimetlerinden yararlanan yeni modellerimizle motosiklet pazarına yön vermekle kalmıyor, aynı zamanda motosiklet tutkunlarının beklentilerine de en iyi şekilde cevap veriyoruz. Tamamen yeni V-Strom 250 ABS modelimiz kadar yeni GSX-R 125 ABS, GSX-S 125 X ABS ve GSX-S 125 ABS de sınıfının en iyi modellerinden. Her biri gerek bünyesinde barındırdığı teknoloji, gerek tasarım ve gerekse kullanım özellikleriyle motosiklet tutkunlarının beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Lanse ettiğimiz yeni ürünlerimizin kazandıracağı ivmeyle yılı daha iyi bir noktada kapatacak ve 2018 yılına hızlı bir başlangıç yapacağız. EICMA 2017 kapsamında lanse edilen yeni SV650X modelimizi ise 2018 yılında motosiklet tutkunlarının beğenisine sunacağız.”

İlk olarak 2002 yılında yollara çıkan V-Strom 1000, 2004 yılında satışa sunulan V-Strom 650 ile V-Strom ailesi oluştu. Aileye katılan V-Strom 250 ABS sadece V-Strom ailesinin en yeni üyesi olmakla kalmıyor, aynı zamanda kompakt boyutları, kullanım kolaylığı ve düşük yakıt tüketimi ile V-Strom ailesinin daha geniş kitlelere ulaştırma noktasında da önemli bir sorumluluk üstleniyor. Günlük kullanım ile uzun yol özelliklerini aynı potada eriten V-Strom 250 ABS yüksek verimlilik seviyesine sahip 250 cc’lik yüksek performanslı motoruyla akıcı ve keyifli bir sürüş sunuyor. Sürüş esnasında sürücünün ihtiyacı olan bütün bilgileri bir arada sunan LCD gösterge paneli, yüksek aerodinamik verimliliğe sahip ön cam eklentisi, yan çanta montaj klipsleri, arka çanta taşıyıcısı, LED stop lambası, yaprak tipi ön ve arka fren diskler ve ABS gibi özelliklerle V-Strom 250 ABS zengin bir ekipman seviyesiyle yollara çıkıyor.

Yeni Suzuki V-Strom 250 ABS lansmana özel 25.450 TL etiket fiyatıyla satışa sunuluyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir